وبلاگ

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

انجام پروژه نرم افزاری HYSYS + دانلود پروژه های آماده

25 Apr 2019

انجام پروژه HYSYS

انجام پروژه دانشجویی HYSYS پروژه دانشجویی HYSYS را از ما بخواهید . دانشجو…
انجام پروژه نرم افزاری HYSYS + دانلود پروژه های آماده را از موسسه پرسشین ریسرچ بخواهید.

بصورت آنلاین میتوانید بصورت 24 ساعته درخواست های خود را برای ما بفرستید و کارشناسان ما در ساعات کاری موسسه آنها را بررسی کرده و در سریعترین زمان ممکن با شما تما خواهندگرفت.

شنبه تا پنج شنبه - 8:00-20:00

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب موضوع برای پایان نامه زنامبندی آن است . و دانشجویان گرامی لازم است هنگام ثبت سفارش پروژه دانشجویی و  پایان نامه حداقل و احاکثر زمانی که دارند را با دقت برای ما ارسال کنند.

دانلود آماده+انجام پروژه دانشجویی و شبیه سازی با نرم افزار آباکوس abaqus

15 Apr 2019

انجام پروژه شییه سازی با آباکوس

آباکوس نرم افزار تخصصی جهت شبیه سازی فصل ۴ پایان نامه در رشته هایی مثل مکانیک و برق می باشد . دانلود پروژه آماده نرم افزار آباکوس (abaqus) : در این نرم رفزار امکان شبیه سازی موارد زیر فراهم می باشد .انجام پروژه دانشجویی و شبیه سازی با نرم افزار آباکوس abaqus  را از دپارتمان تخصصی پروژه های نرم افزاری تهران تز بخواهید .

دانلود پروژه آماده نرم افزار آباکوس (abaqus)

کاربرد هایی بیشماری برای نرم افزار آباکوس در باب شبیه سازی و انجام پروژه های دانشجویی با این نرم افزار وجود دارد که عبارتند از

۱٫ تحلیل اجزاء محدود (خطی و غیر خطی)

دانلود پروژه آماده نرم افزار آباکوس (abaqus)

۲٫ تحلیل ضربه و شکست

۳٫ مدل سازی فرایند نورد، شکل دهی و انواع فرایند های ساخت

۴٫ شبیه سازی شکست با استفاده از معیار شکست گرسون

۵٫ تحلیل مخازن تحت فشار

۶٫ انواع مسائلی تماسی

۷٫ آنالیز کوپل دما و تنش

۸٫ جوشکاری و انتقال حرارت

۹٫ مواد هدفمند (FGM)

۱۰٫ انواع سابروتین نویسی در آباکوس (Dflux, Umat, VUmat, dlload, usdfld, udisp & …)

۱۱٫ شبیه سازی ترک و رشد ترک

۱۲٫ تحلیل کمانش و ارتعاشات

دانلود پروژه آباکوس (abaqus)

کاربرد نرم افزار آباکوس در انجام پروژه و پایان نامه

خیلی از دانشجویان هنگام ارائه پایان نامه یا یک پروژه تحقیقاتی در مواردی ناچار به استفاده از امکانات نرم افزارهای شبیه ساز مانند آباکوس دارند . از اینرو بخاطر اینکه یادگرفتن نرم افزار آباکوس سخت میباشد دانشجویان عزیز میتوانند روی امکانات و نیروهای مجرب موسسه مشاوران پایان نامه و پروژه تهران تز حساب کنند .

آموزش کلی نرم افزار آباکوس (abaqus) بعد از انجام پروژه و شبیه سازی

بعد از انجام شبیه سازی با آباکوس و اتمام پروژه نرم افزاری abaqus خروجی خها در انتهای کار به صورت کامل به شما دانشجوی عزیز داده شده و توضیحات و آموزش های لازیم در جهت انجام شبیه سازی با آباکوس به طور کامل توسط متخصصین ما به شما داده خواهد شد .

انجام شبیه سازی و دانلود پروژه دانشجویی انسیس ansys

15 Apr 2019

انجام پروژه انسیس

شما هم از آندسته افرادی هستید که برای انجام پروژه پایان نامه یا پروژه دانشجویی خودتان نیاز به استفاده از امکانات آنالیز و شبیه سازی نرم افزار انسیس دارید ؟ جای نگرانی نیست . موسسه تهران تز چند نیروی متخصص و کاملا آشنا به نرم افزار انسیس را در اختبار دارد و میتوانید برای انجام پروژه انسیس ما را پشتیبان و در کنار خودتان بدانید.

انجام پروژه شبیه سازی و دانلود پروژه آماده انسیس ansys

نرم افزار انسی هم جزء نرم افزار های پرکاربرد جهت انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی است . از این نرم افزار برای شبیه سازی و آنالیز استفاده میشود . رشته های زیر مجموعه مهندسی مکانیک و دانشجویان این رشته ها در موارد زیادی هم در زمان انجام پایان نامه و هم انجام پروژه دانشجویی انسیس نیاز به استفاده از امکانات شبیه سازی و آنالیز نرم افزار انسیس میباشند . گروه تهران تز به واسطه همکاری با تعدادی از نیروهای کاملا آشنا و مسلط به کارکرد های نرم افزار انسیس شما را در انجام پروژه دانشجویی anysy یاری میرساند . و دانلود پروژه آمآماده انسیس 

 

  آماده دانلود پروژه ansys

دانلود پروژه دانشجویی انسیس

انجام پروژه با نرم افزار انسیس

انجام شبیه سازی با انسیس

انجام پروژه آنالیز انسیس

انجام آنالیز ansys

انجام پروژشبیه سازی نرم افزاری ns2 + دانلود پروژه های دانشجویی آماده

15 Apr 2019

انجام پروژه ns2 + دانلود

در زمینه انجام پروژه های شبیه سازی و مدل سازی با نرم افزار ns2 میتوانید روی موسسه حساب ویژه ای باز کنید چرا که موسسه تهران تز چند نیروی بسیار توانمند و کاملا آشنا به توانمندی های بالقوه و بالفعل نرم افزار ns2 دارد و میتواند در جهت دانلود پروژه ns2 در تمام زمینه ها مدل سازی و شبیه سازی های مورد نظر شما را به بهترین نحوه به انجام برساند .

انجام پروژه شبیه سازی با نرم افزار ns2

مهمترین کاربردهای نرم افزار ns 2 در انجام پروژه های شبیه سازی با نرم افزار ns2 میباشد . در دپارتمان پروژه های نرم افزاری تهران تز ما توانسته ایم تعدادی از متخصصان کار با نرم افزار ns2 را بصورت تمام وقت و پروژه ای در همکاری خودمان داشته باشیم . . پس میتوانید روی امکانات موسسه برای انجام پایان نامه و پروژه های شبیه سازی و دانشجویی با نرم افزار ns2 حساب کنید .

برچسب ها: ns2, انجام پایان نامه ns2, انجام پروژه ns2, انجام پروژه دانشجویی ns2
انجام پایان نامه و پروژه های نرم افزاری و شبیه سازی با ns2

انجام پروژه های دانشجویی معماری

15 Apr 2019

انجام پروژه دانشجویی معماری

موسسه هلپ تز با توجه به همکاری با اساتید دانشگاهی معماری و فارغ التحصیلان دکتری در زمینه مشاوره پروژه دانشجویی و انجام پروژه دانشجویی معماری در تمام مقاطع تحصیلی و گرایش های معماری آماده ارائه خدمات میباشد . توصیه میشود دانشجویانی که تمایل به دریافت خدمات پروژه دانشجویی معماری از هلپ تز را دارند در وحله اول با رجوع به صفحه ثبت سفارش و پرکردن آنها قدام کرده و منتظر تماس کارشناسان موسسه بمانند .

دپارتمان تخصصی انجام پروژه دانشجویی های گروه معماری هلپ تز

موسسه هلپ تز از اواسط سال ۱۳۸۹ و با تلاش جمعی از برترین های چند رشته دانشگاهی بنیانگذاری شد . دپارتمان انجام پروژه دانشجویی معماری هلپ تز از سال ۹۱ و بر اساس درخواست های مکرری که در این حوزه دریافت میشد تشکیل گردیده و از بدو امر با جذب تنی چند از فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع دکتری معماری همواره درصدد ارائه خدمات مناسب و انجام پروژه دانشجویی معماری در درجه های کیفی بالا را داشته است.

تعداد پروژه دانشجویی های معماری انجام شده

موسسه هلپ تز تا کنون بصورت مستقیم به ۶۲۳ دانشجوی رشته معماری در زمینه انجام پروژه دانشجویی یاری رسانده است . و به دانشجویان متعددی هم مشاوره رایگان انتخاب موضوع ارائه نموده است .

سفارش انجام پروژه دانشجویی معماری

از کلیه مراجعه کننده های موسسه تقاضا میشود جهت تسریع در انجام درخواست ها و سفارشاتشان بصورت کامل و با حوصله اقدام به تکمیل فرم زیر کرده و منتظر تماس همکاران ما بمانند . برای تسریع در روند بررسی حتما با حوصله بیشتری فرم را تکمیل کنید . لطفا

بهترین نمونه های مقاله ترجمه شده مدیریت , حسابداری, حقوق و روانشناسی و هنر

15 Apr 2019

پرشین ریسرچ

مقاله ترجمه شده , مقاله ترجمه شده کارشناسی ارشد , مقاله ترجمه شده دکتری , پایان نامه را شما دانشجوی گرامی از موسسه پرشین ریسرچ با حدود ۵ سال سابقه بخواهید. که در زمینه خدمات مشاوره مقاله ترجمه شده , نگارش و ترجمه مقالات تخصصی و پروژه های دانشجویی فعال است . در تمام مدت فعالیتمان همواره سعی داشته ایم که به عنوان یک بازوی کمکی در جهت رشد و اعطلای سطح علمی دانشجویان و دانشگاه ها عمل کنیم .

مقاله ترجمه شده کارشناسی ارشد

مقاله ترجمه شده دکتری

مقاله ترجمه شده برای کلیه رشته های دانشگاهی گروه پزشکی

مقاله ترجمه شده رشته های دانشگاهی گروه انسانی

مقاله ترجمه شده رشته های دانشگاهی گروه فنی

مقاله ترجمه شده رشته های پایه

پایان نامه

مشاوران مقاله ترجمه شده پرشین ریسرچ به عنوان یک سیستم خدماتی در مشاوره مقاله ترجمه شده  ، مقاله ترجمه شده کارشناسی ارشد ، پایان نامه ، مقاله ترجمه شده دکتری بر این عقیده است که با درک بهتر  نیازهای درست دانشگاهی  و ارزش ها علم و علم اندوزی و دانش برترین خدمات ممکن را به دانشجویان ارائه دهد.

پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته:  

ترجمه مقالات تخصصی

نگارش , چاپ و ترجمه مقالات تخصصی در تمام زمینه ها را با کیفیت بین المللی و قیمت مناسب از ما بخواهید.

پروژه دانشجویی

هلپ تز آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی و پژوهشی میباشد.

مشاوره و مقاله ترجمه شده

مشاوره پایان نامه تخصص ماست . زمینه اصلی فعالیت هلپ تز ارائه خدمات تخصصی مقاله ترجمه شده میباشد.

مقاله ترجمه شده

هر کاری که برای انسان خوب و مفید باشد از نظر اکثر اساتید بزرگ و روانشناسان باید در موردش بیشتر تحقیق و بررسی کرد و درباره آن و مدل یادگیری بیشتر زحمت کشد. دانشجو باید بعد از مقاله ترجمه شده کارشناسی ارشد توانسته باشد در آن زمینه ای که کار کرده حرفه ای شود و بتواند در این موضوع نظر هر کسی که در رابطه با موضوعش مشتاق است توضیحات  لازم مفید و کافی را بدهد. زیرا که این کار موجب می شود  و رونقی در جوانان دیگر می گردد  تا به سوی انجام آزمایشات و مقاله ترجمه شده های ارشد و مقاطع بالاتر تلاش نمایند . هر چه اشتیاق در دانشجو وجود داشته باشد می تواند در درس خود پیشرفت نماید و پله های ترقی برای تخصص و حرفه خود را محکم تر بر دارد. هر دانشجو با مقاله ترجمه شده کارشناسی ارشد قدمی برای پیگیری علم خود و همینطور در مقطع دکتری داشته باشد و او را در این مسیر موفق گرداند. با این کارها دانشجویان گرامی در راستای موضوعاتی که از طرف اساتید به آن ها واگذار می کنند می توانند بهترین ها را انجام دهند و برای مقاله ترجمه شده خود کوشا تر  باشند

مقاله ترجمه شده کامپیوتر

موسسه هلپ تز با توجه به همکاری با اساتید دانشگاهی مهندسی کامپیوتر و فارغ التحصیلان دکتری در زمینه مشاوره پایان نامه و مقاله ترجمه شده کامپیوتر در تمام مقاطع تحصیلی و گرایش های معماری آماده ارائه خدمات میباشد . توصیه میشود دانشجویانی که تمایل به دریافت خدمات پایان نامه از هلپ تز را دارند در وحله اول با رجوع به صفحه ثبت سفارش و پرکردن آنها قدام کرده و منتظر تماس کارشناسان موسسه بمانند .

مقاله ترجمه شده مکانیک

موسسه مشاوره پایان نامه و پروژه هلپ تز در پی وصول درخواست های مکرر از دانشجویان رشته مهندسی مکانیک بر آن شد تا در آذز ماه سال ۹۲ دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک را راه اندازی کند. هدف اصلی از ایجاد این دپارتمان کمک به دانشجویان مکانیک جهت تهیه و ارائه پایان نامه مکانیک در تمام گرایش ها و مقاطع تحصیلی بوده است . و تا کنون کارنامه موفقی داشته است.

انجام پروژه و پایان نامه عمران

موسسه هلپ تز در زمینه انجام پروژه دانشجویی و پایان نامه گروه رشته ها و گرایش های مهندسی عمرانکارنامه درخشانی دارد . این موسسه در طول بیش از ۶ سال سابقه فعالیت خود بیش از ۱۲۰۰ پایان نامه در این رشته پشتیبانی کرده است. و در امور مقاله ترجمه شده عمران در تمام مقاطع تحصیلی و گرایش های غمران ( عمران سازه – راه – آب – خاک و پی – حمل و نقل – زلزله – مدیریت ساخت و … ) آماده ارائه خدمات میباشد .

مقاله ترجمه شده رشته های علوم انسانی

دانشجوی محترم رشته های علوم انسانی اععم از مدیریت , علوم سیاسی , حقوق , روانشناسی , جغرافیا , تاریخ , اقتصاد , …. موسسه هلپ تز برای رشته تحصیلی شما دپارتمانهای تخصصی با همکاری برترین های رشته خودتان تشکیل داده است و پایان نامه شما از صفر و بصورت مرحله ای انجام میشود . دانشجویانی که خدمات ما را در زمینه مقاله ترجمه شده علوم انسانی دریافت کرده اند میتوانند چراغ راهی برای انتخاب درست شما باشند .

مقاله ترجمه شده حسابداری

حسابداری یک رشته کاملا ترکیبی بوده و همانگونه که دانشجویانی رشته حسابداری را انتخاب میکنند دارای دیپلم های مختلفی ریاضی , تجربی , انسانی و … میباشند . متاسفانه خیلی از دانشجویانی که ارتباط خوبی با ریاضیات ندارند در کل دوران تحصیل و نهایت در هنگام ارائه و مقاله ترجمه شده حسابداری مشکلات فراوانی دارند . شما میتوانید روی تجربه و دانش نیروهای ما در پارتمان تخصصی حسابداری هلپ تز حساب کنید.

مقاله ترجمه شده حقوق

موسسه مشاوره پایان نامه و پروژه هلپ تز در پی وصول درخواست های مکرر نیمه اول سال ۹۰ دپارتمان تخصصی برای رشته حقوق تاسیس کرد . هم اکنون در این دپارتمان حدود ۳۰ نیروی فارغ التحصیل مقطع دکتری رشته حقوق در تمام گرایش های آن مشغول به فعالیت و همکاری با هلپ تز میباشند . در تمام گرایش های فقه و حقوق , حقوق بین الملل , حقوق خصوصی , حقوق عمومی , حقوق جزاء و.. شما را پشتیبانی میکنیم.

پایان نامه روانشناسی در تمام گرایش ها

در تمام گرای های روانشناسی ( بالینی , عمومی و…..) و در تمام مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی میتوانید روی تخصص نیروهای کارآمد موسسه هلپ تز حساب کنید . این موسسه هم اکنون میتواند  به شما در امور نگارش و ترجمه مقالات تخصصی رشته حقوق , انجام پروژه های دانشجویی حقوق و نهایتا در مشاوره و مقاله ترجمه شده رشته حقوق پشتیبانی کاملی ارائه دهد .

مقاله ترجمه شده ارشد

مقاله ترجمه شده ارشد (مقاله ترجمه شده دکتری) به طورکلی باید شامل مواردی چون  ایده  نو و مطلب به روز باشد و حجم مطالب استفاده شده بالاترین کیفیت و اعتبار را داشته باشد. دانشجوی ارشد و دکتری باید توقع بالایی از خود و پایان نامه ای که قرار است ارائه بدهد داشته باشد. به دلیل اینکه بسیاری از دانشجویان از اصول مقاله ترجمه شده آگاهی لازیم را ندارند و همچنین عده زیادی از دانشجویان شاغل هستند و فرصت کافی برای گردآوری اطلاعات رو ندارند ما به شما مشاوره مقاله ترجمه شده،. متخصصین مجرب حلپ تز آماده مقاله ترجمه شده شما هستند .

مقاله ترجمه شده فوری

اگر زمان کافی برای مقاله ترجمه شده خودتان ندارید . ما در کمترین زمان و بصورت فوری اینکار را برایتان انجام میدهیم.  انجام مقاله چاپ مقاله انجام فوری پایان نامه چاپ فوری مفاله مقاله ترجمه شده مدیریت مقاله ترجمه شده کامپیوتر, ارشد برق,  مهندسی عمران پایان نامه ارشد حقوق , مقاله ترجمه شده ارشد روانشناسیبا کمترین هزینه را از موسسه با سابقه و کاآمد هلپ تز بخواهید.

مقاله ترجمه شده دانشگاه شریف

دانشجویان دانشگاه شریف آیا میدانید از دانشگاه شریف تعداد نیروهای زیادی در دپارتمان های هلپ تز همکاری میکنند.

مقاله ترجمه شده دانشگاه تهران

تا کنون بیش از ۸۰۰ دانشجوی دانشگاه تهران در رشته های مختلف از خدمات موسسه هلپ تز استفاده کرده اند.

مقاله ترجمه شده دانشگاه شهیدبهشتی

پشتیبانی از پایان نامه و پروژه های دانشجویی بیش از ۱۴۰۰ دانشجوی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی

مقاله ترجمه شده دانشگاه تربیت معلم

موسسه تا کنون به حدود ۴۰۰ دانشجوی دانشگاه تربیت معلم ارائه خدمات داشته است.

مقاله ترجمه شده دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

هزینه مقاله ترجمه شده | مقاله ترجمه شده ارشد

ما خود روزی دانشجو بوده ایم و دغده های شما را جهت مدیریت هزینه درک میکنیم . با اینحال توصیه ای هم به شما داریم . پایان نامه ارزان وجود ندارد . البته غیر کپی و الا خیلی ها هستند که با هزینه های چند هزار تومانی به شما پایان نامه کپی شده ارائه میدهد . مواظب باشید و درست انتخاب کنید زیرا که اثرات پایان نامه تا ابد با شما خواهد بود .

انجام پروژه پایان نامه از کارشناسی تا دکتری

تفاوتی ندارد که شما دانشجوی کارشناسی هستید یا مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری میتوانید برای انجام پروژه پایان نامه خود از ما کمک گیرید . اگر کمبود زمان دارید , یا اگر به علت ساختار معیوب سیستم آموزشی توانایی انجام پروژه پایان نامه خودتان را با ایده آل های مدنظرتان ندارید میتوانید از خدمات موسسه استفاده کنید .

مقاله ترجمه شده هنر

موسسه مقاله ترجمه شده هلپ تز با ارائه مشاوره و مقاله ترجمه شده ارشد . و مقاله ترجمه شده دکتری در کلیه گرایش های رشته های فنی و مهندسی و علوم تجربی – علوم انسانی و مقاله ترجمه شده هنر برای کلیه دانشجویان با کمترین هزینه مقاله ترجمه شده را برای شما انجام می دهد .

 

قبلیبعدی

 

 

 

مقاله ترجمه شده دکتری و کارشناسی ارشد روانشناسی

مقاله ترجمه شده روانشناسی : کارشناسی ارشد و دکتری

  • مقاله ترجمه شده روانشناسی بالینی
  • مقاله ترجمه شدهروانشناسی عمومی
  • مقاله ترجمه شدهروانشناسی تربیتی
  • مقاله ترجمه شدهروانشناسی صنعتی و سازمانی
  • مقاله ترجمه شدهروانشناسی استثنایی

 روان‌شناسی را می‌توان به طور کلّی به دو بخش پژوهشی (جهت افزایش دانش‌پایه) و کاربردی (جهت به کار بستن دانش در حل مسائل دنیای واقعی ) تقسیم کرد.

انجام پروژه های دانشجویی رشته مدیریت

15 Apr 2019

پروژه های دانشجویی مدیریت

ما در موسسه تهران تز بهترین گزینه ها را به شما ارائه میدهیم در جهت انتخاب موضوع مناسب و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت و سایر گرایش های حوزه مدیریت با بهترین کیفیت و پشتیبانی کامل تا زمان ارائه پروژه های دانشجویی مدیریت مالی . مرتبا سوال میکنیم که ارزش فلان دارایی ، کالا و سرمایه گذاری چقدر است همچنین مدیریت مالی با اتخاذ بهترین تصمیمات سر و کار دارد مثلا آیا در یک پروژه خاصی سرمایه گذاری شود یا خیر؟ بطور کلی مدیریت مالی دارای سه محدوده اصلی است .

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت در تمامی گرایش ها و مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری را از تهران تز بخواهید . لازم به ذکر است که هسته اولیه موسسان گروه تهران تز خود عمدتا از فارالتحصیلان رشته های علوم انسانی و در راس آن مدیریت هستند . از اینرو ضروری است به این نکات توجه داشته باشید که موسسه پروژه های دانشجویی تهران همواره علاقه مندی و تبحر بیشتری در زمینه ارائه مشاوره پروژه های دانشجویی های گروه مدیریت دارد .

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

ما در گروه پژوهشی و موسسه پروژه های دانشجویی تهران تز به شما کمک میکنیم تا بهترین موضوع را برای انجام پروژه های دانشجویی مدیریت برگزینید . بعد از انتخاب موضوع پروژه های دانشجویی در تمام مراحل تا زمان ارائه آن گام به گام در کنارتان خواهیم بود. پس اگر شما دانشجوی این رشته هستید بدون توجه به مقطع تحصیلیتان مطمئن باشید تهران تز میتواند شما را در انجام بهینه پروژه های دانشجویی مدیریت مالی یاری کند .

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی در مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری در تمامی گرایش ها از تهران تز بخواهید . لازم به ذکر است که هسته اولیه موسسان گروه تهران تز خود عمدتا از فارالتحصیلان رشته های علوم انسانی و در راس آن مدیریت هستند .

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت دولتی

خدمات تخصصی و مشاوره رایگان انجام پروژه های دانشجویی مدیریت دولتی در مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری در تمامی گرایش ها از تهران تز بخواهید . همچنین تهران تز از پروژه های دانشجویی های انجام شده در ماه ها و سالهای گذشته در زمینه انجام پروژه های دانشجویی مدیریت مالی تعدادی را در معرض دانلود رایگان قرار داده است .

مشاوره انجام پروژه های دانشجویی مدیریت

در تهران تز مشاوره انتخاب موضوع رایگان بوده و مقالات انجام شده گذشته هم به رایگان قابل دانلود میباشد . مشاوره و انجام مقاله و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت و MBA در تمام مقاطع را از یک موسسه با تجربه و باسابقه بخواهید . و برای هزینه کمتر فریب کلاهبرداران را نخورید .

انتخاب موضوع پروژه های دانشجویی مدیریت

برای انتخاب موضوع مناسب پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی ابتدا لازم است رشته مدیریت بازرگانی و اصول نوشتن پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی را از جنبه های مختلف شناسایی کنیم . علم بازاریابی به لحاظ همبستگی بسیار زیاد با مدیریت استراتژیک در بسیاری از موارد به صورت ترکیبی به اجرا در آمده و شرکتها استراتژی‌های خود را با استفاده از علوم و زیر شاخه‌های بازاریابی تکمیل می‌نمایند. از دانشمندان این زمینه می‌توان به ایگور انسف اشاره نمود که خود یکی از پایه گذاران این علم نوین در دنیا می‌باشد.

شاخه ها و موضوعات پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی

برخی از زیر شاخه‌های پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی عبارت‌اند از e-marketing,e-commerce و بازایابی بین‌المللی، رفتار مصرف کننده، بازاریابی داخلی، بازاریابی صنعتی و بازاریابی افقی و عمودی. هر یک از زیر شاخه‌های پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی فوق ضمن تبعیت از اصول بازاریابی این امکان را فراهم آورده‌است تا متخصصین و علاقه‌مندان در زمینه‌ای خاص بررسی‌های لازم را به عمل آورند.

نگارش مقالات تخصصی مدیریت

علاوه بر انجام پروژه های دانشجویی تهران تز آماده ارائه خدمات تخصصی نگارش , چاپ و ترجمه رشته مدیریت هم میباشد . مشاوره و انجام پروژه، انجام پروژه های دانشجویی و مقاله کلیه گرایش های مدیریت و MBA توسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه تهران

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت دولتی

برخی از گرایش ها و موضوعات انجام پروژه های دانشجویی مدیریت

دپارتمان تخصصی مدیریت تهران تز در تمام گرایش ها و موضوعات مرتبط با گروه مدیریت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره انجام پروژه های دانشجویی میباشد .

انجام پروژه های دانشجویی گرایش مدیریت بازرگانی

مشاوره انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بهره وری

مشاوره انجام پروژه های دانشجویی مدیریت صنعتی

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت مالی

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت جهانگردی

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت ارتباط با مشتری

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت شهری

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت منابع انسانی

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت اجرایی

مشاوره پروژه های دانشجویی مدیریت تکنولوژی

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت کارآفرینی

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت فناوری اطلاعات

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت آموزشی

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بانکداری

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بحران

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت MBA

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی مدیریت EMBA

انجام پروژه دانشجویی مدیریت

همچنین تهران تز علاوه بر خدمات تخصصی و مشاوره انجام پروژه های دانشجویی در موضوعات و گرایش های زیر آماده انجام پروژه دانشجویی و نگارش , ترجمه و چاپ مقالات تخصصی مقاله علمی و پژوهشی و ISI برای کلیه گرایش های زیر میباشد

انجام پروژه های دانشجویی ارشد مدیریت

تهران تز با اتکا به کارشناسان برتر و اساتید دانشگاهی و دانشجویان مقطع دکتری خود آماده ارائه تخصصی انجام پروژه های دانشجویی ارشد مدیریت را دارد . همچنین تهران تز در مقطع دکتری و کارشناسی هم آماده ارائه خدمات انجام پروژه های دانشجویی میباشد .

مراحل انجام پروژه های دانشجویی مدیریت

انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین مقالات ارائه شده در سال های اخیر
نوشتن پروپوزال پروژه های دانشجویی مدیریت بر اساس اصول روش تحقیق
نوشتن ادبیات موضوع وپیشینه تحقیق جامع
تعیین روش تحقیق بر اساس اصول روش تحقیق علمی( کمی: بر اساس هدف کاربردی، بنیادی و تحقیق و توسعه و بر اساس گردآوری داده ها، توصیفی، پیمایشی، همبستگی و …. کیفی: اقدام پژوهی، مطالعه موردی، مردم نگاری و …)
طراحی پرسشنامه بر اساس آخرین متد علمی

تحلیل نرم افزاری داده های رشته مدیریت

در تهران تز تحلیل داده های پروژه های دانشجویی مدیریت با استفاده از نرم افزار های آماری، آزمون همبستگی پروژه های دانشجویی مدیریت، آزمون رگرسیون پروژه های دانشجویی مدیریت، آزمون های ناپارامتریک پروژه های دانشجویی مدیریت، آزمون تی استیودنت پروژه های دانشجویی مدیریت، آزمون انوای پروژه های دانشجویی مدیریت و آمار توصیفی پروژه های دانشجویی مدیریت

مدل سازی پروژه های دانشجویی مدیریت

انجام آزمون مدل معادلات ساختاری و تحلیل مسیر و آزمون مدل پروژه های دانشجویی مدیریت با استفاده از نرم افزار لیزرل
رتبه بندی متغیرهای تحقیق پروژه های دانشجویی مدیریت با استفاده از نرم افزار expert choice
نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات برای تحقیقات آتی
استخراج مقاله علمی، پژوهشی قبل از جلسه دفاع
تهیه نسخه نهایی و قابل چاپ همراه با فهرست بندی، چکیده، صفحه تقدیر و …

نظریه نقشهای مدیریتی

جدیدترین نظریه مدیریت نظریه نقشهای مدیری است اساس این نظریه این است که آنچه را مدیر انجام میدهد باید ملاحظه نمود و بر پایه چنین ملاحظاتی فعالیتها یا نقشهای مدیری را معین کرد . آدیزس (adizes ) با مطالعه مدیریت برای اداره موثرهر سازمان چهارنقش « مدیر تولید ـ اجرای ـ ابداعی و ترکیبی » را لازم میداند هر یک از این نقشهای مدیری با یکی از خرده سیستم و یک سیستم اجتماعی ارتباط دارد . زیرا هر نوع سازمانی خواه بازرگانی،صنعتی یا اداری یک سیستم اجتماعی است و بیشتر خرده سیستم های اجتماعی مرکب از خرده سیستم های به هم پیوسته زیادی هستند . که شامل خرده سیستم های انسانی ، اجتماعی ، اداری ، ساختاری ، اطلاعاتی ، تصمیم گیری و تکنولوژی اقتصادی است . ادریزس این چنین استدلال می کند که به طور کامل هر چهار نقش را ایفا کنند و هیچ گونه سبک مدیری غلط نداشته باشند اندکند زیرا چنین مدیری باید تکنسینی عالی ، رئیس ،مبتکر و نیز ترکیب کننده باشد. هر مدیری با توجه به نوع کار سطح سازمان و شرایط محیطی به درجاتی از مهارتها ی مدیری نیاز دارد . مدیریت به شکل یک هرم است که در پایین ان عالی ،در وسط میانی ، در بالا عملیاتی ؛مدیران عملیاتی ،این مدیران سرشان بسیارشلوغ است و مراجعه مکرر افراد موجب انقطاع کارشان می شود . و اغلب مجبورند برای نظارت در رفت وامد باشند و برای پرسنل خود ماموریتهای کاری خاص تعیین کنند وبا برنامه عملیاتی تفصیلی کوتاه مدت طرح ریزی کنند.
مدیران میانی؛ انها به طور مستقیم به مدیریت رده بالا گزارش میدهند کارشان مدیریت بر سرپرستا ن است و نقش حلقه واسطی را میان مدیریت عالی و مدیران عملیاتی به عهده دارند بیشتر وقتها به تحلیل دادهها ،اماده کردن اطلاعات برای تصمیم گیری تبدیل تصمیمهای مدیریت عالی به پروژههای معیین برای سرپرستان و جهت دادن به نتایج کار مدیران عملیاتی است . مدیریت عالی ؛ مدیری که در نقشهای عملیاتی و میانی موفق بوده و عملکرد کلی واحدهای عمده را ارزیابی می کنند و درباره موضوعات و مسائل کلی با مدیران سطح پایین به تبادل نظر می نشینند و بیشتر وقتشان را با همکاران یا افراد خارج از سازمان واندک زمانی را با افراد زیردست می گذرانند .
هرمدیری باید خلاقیت داشته باشد خلاقیت یعنی به کارگیری توانایهای ذهنی برای ایجاد یک فکر یا مفهوم جدید تداوم حیات سازمانها به باسازی انها بستگی دارد؛ باسازی سازمانها از طریق هماهنگ کردن اهداف یاـ وضعیت روز و اصلاح و بهبود روشهای حصول این اهداف انجام می شود .
ماکسیم گورکی می گوید :اگر کار تفریح باشد زندگی لذتبخش است و اگر وظیفه باشد زندگی بردگی است .

خلاقیت مدیران

هر مدیری باید خلاقیت داشته باشد خلاقیت یعنی به کارگیری توانای های ذهنی برای ایجاد یک فکر یا مفهوم جدید . تداوم حیات سازمان ها به باسازی آنها بستگی دارد باسازی سازمان ها از طریق هماهنگ کردن اهداف با وضعیت روز و اصلاح و بهبود روش های حصول این اهداف انجام می شود .
چه کسی خلاقیت و نوآوری می کند ؟
هر انسان مدیر یا غیرمدیری از استعداد خلاقیت برخوردار است بنابرین نباید خلاقیت فقط در انحصار مدیران خاصی باشد زیراآنچه که محکمتر از وجود استعداد خلاقیت است جلوگیری از عوامل بازدارنده ظهور آن است که در صورت آزاد سازی ذهن از پیش فرض ها و الگو های زنجیرهای ذهنی در مدت کوتاهی توان خلاقیت و به کارگیری فکر های نو در عمل را می توان دو برابر افزایش داد.

نمونه سوالات و منابع آزمون مرحله اول تا چهارم ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

10 Apr 2019

آزمون مرحله اول تا چهارم دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

بروزترین و کاملترین مجموعه محتوا ( منابع آزمون ) و نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند را برای شما تدارک دیده ایم , با نزدیک شده به آزمون مرحله اول دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش و در راستای کمک به افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند و قرار است از 22 تا 24 فروردین ماه در آزمون مرحله اول شرکت کنند سایت تخصصی ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمین اقدام به تهیه بسته بسیار کاملی کرده است

این مجموعه حاوی منابع آزمون ضمن خدمت تربیت فرزند , نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند برای آزمون مرحله اول تا چهارم , بازخورد فیلم ها , تحلیل محتوای منتشر شده و برجسته کردن قسمت های بالقوه برای طرح سوال و... کرده است که شما همینک میتوانید برای مشاهده اطلاعات کاملتر و دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده روی دکمه زیر کلیک کرده و این بسته را دانلود نمایید.

همینک میتوانید برای دانلود این مجموعه کامل و بروزشونده سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت روی دکمه زیر کلیک کنید.

سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت

توجه داشته باشید که این فایل هم حاوی نمونه سوالات و منابع آزمون منتشر شده تا زمان دانلود سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند میباشد و هم حاوی لینک های دانلود موارد بروزرسانی و سوالات آزمون واقعی در روز ازمون .. بنابراین اصلا مهم نیست شما چه زمانی این بسته را دانلود کنید .. تا پایان آزمون مرحله نهایی شیوه های تربیت فرزند و پایان آزمون های جبرانی آن سوالات و منابع آن را دریافت خواهید کرد.

 

سوالات آزمون مرحله اول

سوالات آزمون دوم شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده

نمونه سوالات و منابع آزمون سوم ضمن خدمت تربیت فرزند

سوالات و منابع کامل برای آزمون نهایی شیوه های نوین تربیت فرزند + سوالات آزمون های جبرانی 4 مرحله

 

مشخصات بسته دانلودی حاوی نمونه سوالات دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت

بصورت کلی این بسته دانلودی قبل از آزمون مرحله صرفا حاوی نمونه سوالات و منابع ازمون ( محتوای متنی جلسات ) میباشد که بلافاصله بعد از شروع زمان آزمون سوالات واقعی آزمون تربیت فرزند مرحله در روز های 22 فروردین , 23 فروردین و 24 فرودین جداگانه استخراج شده و به بسته دانلودی اضافه خواهد شد.

این بسته صرفا مختص آزمون اول شیوه های نوین تربیت نمیباشد بلکه کلیه مراحل 4 گانه آزمون و همه محتوا های منتشر شده جلسات و نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند را شامل میشود.

هم اکنون که در مرحله اول آزمون هستیم مشخصات بسته دانلودی به شرح ذیل میباشد.

محتویات قابل دانلود:

بیش از 340 نمونه سوال استخراج شده از فیلم های مربوط به آزمون اول

محتوای متنی جلسات دوم , سوم و چهارم برای آزمون اول

فایل حاوی لینک های دانلودی سوالات جدید و واقعی مرحله اول در روزهای آزمون

فایل حاوی لینک های دریافت بروزرسانی سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

فایل تحلیل محتوا و برجسته سازی نکات کلیدی و موارد بالقوه برای طرح سوال

نحوه بروزرسانی سوالات شیوه های نوین تربیت فرزند

شما هر زمانی که فایل بسته سوالات را دریافت کنید در کنار فایل منابع و سوالات شیوه های نوین تربیت فرزند یک فایل حاوی لینک های دریافت بروزرسانی ها را هم دریافت میکنید. بروزرسانی ها و موارد اضافه شده روزانه را میتوانید با کلیک روی لینک های بروزرسانی هر زمان بخواهید دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهیــــد.

در صورت دانلود آیا به سوالات آزمون واقعی روزهای آتی دسترسی خواهیم داشت ؟

جواب این سوال بله است .. سیستمی کهطراحی شده به گونه ای است که از قبل آدرس هایی بصورت پیشفرض برای دانلود سوالات واقعی آزمون های مرحله اول , مرحله دوم و مرحله سوم و آزمون نهایی ایجاد شده است و در داخل فایل دانلودی این آدرس ها و روز و ساعت دانلود  بصورت کامل توضیح داده شده است و فقط کافی است در روزها و ساعات تعیین شده روی لینک های دانلودی که دریافت کرده اید کلیک کنید تا سوالات جدید را دریافت نمایید.

همینک میتوانید برای دانلود این مجموعه کامل و بروزشونده سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود هزاران نمونه پروپوزال آماده کارشناسی ارشد

8 Apr 2019

دانلود پروپوزال آماده ارشد - دانلود نمونه پروپوزال ارشد رایگان مدیریت و حقوق

پروپوزال آماده برای دانشجویان ارشد می تواند به سرعت روند کار آن ها کمک کند . پروپوزال اولین بخشی است که در یک تحقیق علمی و پایان نامه باید روی آن کار کرد و مشخص کننده ی تحقیق ، هدف و روش کار و تمام مواد و روش های مورد نیاز برای انجام یک تحقیق علمی است . از این رو باید به صورت کامل و هوشمندانه تدوین شود . با توجه به این که در شروع کار ممکن است دانشجویان چندان به روال کار تحقیق و پایان نامه وارد نباشند، به طور معمول پروپوزال بسیار خسته کننده و زمان بر است. به همین علت دانشجویان سعی می کنند از پروپوزال آماده استفاده کنند و از آن بهره ببرند .

دانلود پروپوزال آماده ارشد

پروپوزال آماده و مزایای استفاده از آن

پروپوزال در هر دانشگاهی که باشید باید طبق یک سری اصول دقیق تدوین شود. به دلیل این که حساسیت روی این بخش از تحقیق بالاست ، پروپوزال توسط اساتید و دانشکده بررسی می شود و در صورتی که تمامی نکات در آن رعایت شده بود مورد تأیید قرار می گیرد . برخی اوقات بارها پروپوزال را باید ویرایش کرد و مدت زمان زیادی روی آن وقت گذاشت . نکاتی که باید در نوشتن و تکمیل پروپوزال مد نظر قرار گیرد علاوه بر جنبه ی علمی آن باید قوانین نگارشی را نیز شامل شود و اکثر دانشجویان در این بخش مشکل دارند . از این رو هنگامی که از پروپوزال آماده استفاده می کنید ، مطمئن هستید که تمام نکات علمی و نگارشی و صفحه آرایی در این پروپوزال رعایت شده است و نیازی به برگشت مجدد آن نیست .

برخی از دانشجویان در این موارد مشکلی ندارند ولی ممکن است زمان کافی برای انجام دادن کارهای خود را نداشته باشند و نتوانند در زمان لازم کار خود را انجام دهند. از این رو استفاده از پروپوزال آماده برای آن ها می تواند مفید واقع شود. از این رو دیگر متقاضیان استفاده از پروپوزال آماده کسانی هستند که کمبود وقت دارند و ممکن است یا زمان کافی تا ارائه پروپوزال را نداشته باشند یا مشغله ی کاری به آن ها اجازه کار کردن روی پروپوزال را ندهد و با گزینه دانلود پروپوزال آماده این مشکل را حل کنند .

 

دانلود پروپوزال آماده ارشد

اما از کجا می توان یک پروپوزال آماده و کاملاً علمی و اصولی تهیه کرد . برای خرید پروپوزال آماده ارشد می توان از سایت هایی معتبر که این کار را انجام می دهند بهره برد. پروپوزال های آماده برای رشته های مختلف در مقطع ارشد و حتی دکتری برای دانشجویان تدارک دیده شده است .

برای خرید پروپوزال ارشد می توان از بین چندین عنوان آماده یکی را انتخاب کرد . هنگام خرید سعی کنید موضوعاتی را انتخاب کنید که علاقه به کار کردن روی آن ها دارید و می توانید پروژه ای خوب بر اساس آن تحویل دهید . پس از خرید می توانید پروپوزال آماده را دانلود کنید .

حتماً پروپوزال که دانلود کرده اید را به خوبی مطالعه کنید و از مباحث موجود در آن اطلاع داشته باشید تا در صورت پرسیدن سؤال توسط اساتید بتوانید آن را پاسخ دهید .

بدین صورت در کمترین زمان ممکن یک پروپوزال کامل و استاندارد خواهید داشت و در وقت خود هم صرفه جویی کرده اید .

 

دانلود پروپوزال آماده مطالعه ای بر چارچوب ها و رویکردهای مساله امنیت در رایانش ابری

مساله امنیت، موضوع مورد بحث بسیاری از مقالات در حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات بوده است و محققین زیادی به آن پرداخته اند. در اینپروپوزال نیز که برای پایان نامه ای تحت همین عنوان آماده شده به این موضوع پرداخته شده است. منابع داخلی و خارجی زیادی در این زمینه موجود می باشند […]

دانلود پروپوزال آماده فاکتورهای حیاتی موفقیت در اجرای مدیریت ارتباط با مشتری در مراکز گردشگری

این پروپوزال به یکی از شاخه های مهم مدیریت بازاریابی یعنی مدیریت ارتباط با مشتری پرداخته و عوامل موثر بر اجرای موفق آن در زمینه گردشگری را مورد بحث قرار داده است. مقالات متعددی در این زمینه منتشر شده اند و در این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. محقق می تواند […]

پروپوزال آماده رایگان

دانلود پروپوزال آماده حسابداری   دانلود پروپوزال آماده مدیریت   دانلود پروپوزال آماده روانشناسی   دانلود پروپوزال آماده برق   دانلود پروپوزال آمادهکامپیوتر   دانلود پروپوزال آماده ارشد     راهنمای پروپوزال نویسی برای تعریف پایان نامه کارشناسی ارشد، به خصوص برای رشته های حسابداری ، مدیریت ، و رشته های مهندسی نگارش پروپوزال […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط هوش فرهنگی و تعهد سازمانی در میان آموزگاران زن

امروزه مدیر سازمان ها دریافته اند که به منظور فعالیت در محیط جهانی نیازمند افرادی هستند که تمایزات فرهنگی را درک کرده و هوش فرهنگی را به عنوان فاکتوری در نظر بگیرند که منجر به بهبود تعهد سازمانی شده و نهایتا موجب رشد و توسعه کلی سازمان می گردد. در همین راستا، هدف این پژوهش […]

دانلود پروپوزال ارتباط بین چارچوب های هوش هیجانی و اختلال اعتیاد به اینترنت

ظهور و شیوع اعتیاد به اینترنت در میان دانش آموزان جوان می تواند بحرانی جدی باشد که باعث ایجاد چالش هایی در زمینه زندگی فردی، روابط خانوادگی، رفتارهای اجتماعی و وضعیت تحصیلی گردد. مطالعات نشان داده اند که ارتباطی منفی میان اعتیاد به اینترنت و هوش هیجانی وجود دارد. هوش هیجانی شامل درک، استدلال و […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر هوش معنوی بر چارچوب های خودکنترلی و رضایت از زندگی

بشر و سبک زندگی وی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. همه به دنبال رسیدن به شادی و رضایت در زندگی خود هستند تا بتوانند به موفقیت های بزرگی برسند. بنابراین، رضایت، هسته اصلی موفقیت محسوب می گردد. اهمیت معنویت انسان و رشد معنوی در چند دهه گذشته، به طور گسترده ای مورد توجه […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط هوش معنوی و شاخص های رضایت شغلی و تاثیر آن بر تعهد سازمانی

سازمان ها در یک محیط خلاء فعالیت نمی کنند، بلکه در محیطی هستند که دائما در معرض فشار و تاثیراتی است که منشا گرفته از عوامل درونی و بیرونی می باشد. این تغییر و تحولات در عصر مدرن امروزه، همیشه باعث ایجاد فرصت ها و تهدیداتی برای سازمان ها می گردد. در چنین شرایطی، سازمان […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش چارچوب های مدیریت دانش در بهبود کارآفرینی سازمانی

مدیریت دانش می تواند پایه و اساس تجربه متخصیص در یک سازمان باشد. این شاخص می تواند قابلیت های جدیدی را در یک تیم ایجاد کرده، و عملکرد و نوآوری را در آن افزایش دهد. اشاعه دانش و اطلاعات، در بخش های مختلف سازمانی کاری سهل بوده و می تواند اطلاعات و دانش را در […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های فرهنگ سازمانی و کارآفرینی در سازمان ها

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که تاثیر به سزایی روی عملکرد و بهره وری سازمانی دارند، فرهنگ و کارآفرینی در آن سازمان ها می باشد. هدف این پژوهش نیز تعیین رابطه فرهنگ سازمانی و کارآفرینی شرکتی در این زمینه می باشد. بهره وری پایدار، تحول، نوآوری و کیفیت زندگی، از جمله اهداف مهمی هستند که […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده فرهنگ کارآفرینی سازمانی

کارآفرینی در مورد کسانی است که فرصت های جدید را کشف کرده و ارزیابی می کنند. کارآفرینی به این افراد اجازه می دهد تا از خودکارفرمایی، رشد اقتصادی و اجتماعی، انگیزش و ایجاد شغل بهره مند گردند. کارآفرینان افرادی هستند که دارای ویژگی های شخصیتی خاصی بوده و تمایل دارند تا کسب و کار جدیدی […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی

یکی از وظایف اصلی که دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد دارند، نگارش پروپوزال می باشد، که مرحله اول نگارش پایان نامه محسوب می گردد و می توان گفت که مهم ترین مرحله نوشتن پایان نامه نیز، همین پروپوزال است. مطمئنا نگارش آن نیز آسان نیست و قرار هم نیست که آسان باشد، در همین راستا […]

دانلود پروپوزال مروری بر چالش های پیاده سازی حسابداری منابع انسانی در سازمان ها

حسابداری، یک حقیقت علمی، یک زاده اختراع انسانی است که بوسیله انسان ها طراحی شده تا اهداف انسانی برآورده شوند. تعداد این اهداف زیاد می باشند و شامل برنامه ریزی، کنترل، سرمایه گذاری، بکارگیری تصمیمات، ترغیب، استدلال منطقی، هماهنگ سازی و تبلیغات هستند. ضوابط طراحی و پیاده سازی سیستم حسابداری برای اهداف ذکر شده در […]

دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های ریسک ورشکستگی و محافظه کاری شرطی و غیرشرطی در حسابداری

محافظه کاری به صورت بدبینی بیشتر برای شناسایی سودها در مقایسه با زیان ها، تعریف می شود. این باعث شناسایی سریع ضررها در مقایسه با سودها می شود و حاصل، کاهش ارزش دارایی های خالص است. وجود رویه های محافظه کارانه در گزارشگری مالی در پاسخ به تقاضا برای این اطلاعات برای حل مسائل نمایندگی […]

دانلود پروپوزال طبقه بندی چارچوب های اخلاقی در زمینه آموزش حسابداری

آموزش به عنوان ابزاری مطرح شده است که بوسیله آن می توان اخلاق را در حرفه حسابداری بهبود بخشید. «جامعه حسابداری آمریکا» «کمیته ساختار، محتوا و حیطه آموزش حسابداری آینده» (AAA) بیان کرده است که معرفی استانداردهای اخلاقی، یکی از اهداف آموزش حسابداری است و این موضوع، مورد حمایت پژوهشی گسترده ای قرار گرفته است. […]

دانلود پروپوزال نقش اخلاق حرفه ای حسابداران در بهبود شیوه های رهبری مالی

یکی از دغدغه های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد، نگارش یک پروپوزال استاندارد برای اهداف دانشگاهی و یا برای ارائه کلاسی درس روش تحقیق می باشد. راه حل پیشنهادی ما، مطالعه چندین پروپوزال مرتبط و آشنایی با سبک و سیاق نگارشی آنها و نیز کسب ایده های جدید از آنها برای انتخاب موضوعی جدید می […]

دانلود پروپوزال نقش چارچوب های آموزش های حسابداری در بهبود هوش هیجانی

هیجان ها نقش بسزایی در زندگی سازمانی دارند و هوش هیجانی (توانایی تشخیص، استفاده و مدیریت هیجان ها) مهارتی است که می تواند به حسابداران امکان دهد تا عملکرد بهتری در انواع زمینه هایی مانند رهبری، تیم سازی، روابط با مشتری و شاید تصمیم گیری، داشته باشند. «مهارت های هوش هیجانی برای موفقیت تخصص حسابداری […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط مسئولیت اجتماعی شرکت و کیفیت گزارش مالی

اصطلاح مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) اصطلاح جدیدی نیست؛ اما، تعریف و محتوای آن به تدریج بوسیله توسعه پیشینه و زمینه تاریخی گسترش و تعمیم یافته است و تفاوت قابل توجهی با معنای اصلی خود پیدا کرده است. شرکت هایی که قبلاً بطور جامع و گسترده بر عوامل مالی و اقتصادی تاکید می کردند، اکنون شدیداً […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر رابطه میان استراتژی های تجاری و کیفیت سود

در دو دهه گذشته، یک رشته پژوهشی در حال پیشرفت پدیدار شده که معیارها، تعیین کننده ها و پیامدهای کیفیت سود را بررسی می کند. اما، پژوهشگران اذعان می کنند که چیز زیادی از نحوه تاثیر گذاری عملکرد اساسی شرکت بر کیفیت سود، نمی دانیم. بخصوص اینکه، مطالعاتی که کیفیت سود را از سودهای گزارش […]

دانلود پروپوزال ارتباط سیستم های اطلاعاتی حسابداری (AIS) و چارچوب های مدیریت دانش

موفقیت یک شرکت تجاری به میزان سازگاری آن شرکت به محیطی که در آن قرار گرفته، بستگی دارد. از این نظر، کنترل استراتژیک، نقشی اساسی ایفا می کند، زیرا می توان آنرا به صورت فرایندی تعریف نمود که بوسیله آن فرآیند مدیران تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سازمانشان با موفقیت با محیط […]

دانلود پروپوزال بررسی رویکردهای حسابداری مدیریت محیطی در شرکت های تولیدی

حسابداری مدیریت محیطی (EMA) به صورت پاسخی به چالش های بوجود آمده برای سیستم های حسابداری مدیریت سنتی در رابطه با فعالیت های زیست محیطی، پدیدار شده است. در همین راستا، پژوهشگران، EMA را به صورت ابزاری تعریف کرده اند که به شرکت ها در مدیریت عملکرد محیطی و گزارش اطلاعات محیطی به ذینفعان داخلی […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای مقایسه ای بر چارچوب های ترکیبی در راستای تحلیل عملکرد مالی شرکت

امور مالی را می توان به صورت فراهم کردن پول در زمان خواسته شده تعریف نمود. اما، به عنوان کارکرد مدیریتی، معنای ویژه ای از وجوه و بهره وری موثر از آنها دارد. امور مالی، با هر موردی که در انجام کسب و کار رخ می دهد، ارتباط دارد. امور مالی به صورت رگ و […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر شاخص های گزینش نسبت های مالی برای پیش بینی بحران های تجاری

پیش بینی مالی، مسئله ای چالش برانگیز است که مطالعات گسترده ای در دهه های گذشته روی آن انجام گرفته است. ظهور و رخداد اخیر بحران های مالی شرکتی در سراسر جهان، نیاز به اصلاح معماری مالی موجود را بیشتر کرده است. عموماً این باور وجود دارد که علائم و هشدارها را بتوان قبل از […]

دانلود پروپوزال نقش راهبردهای رقابتی و اتخاذ تجارت الکترونیک بر بهره وری سازمانی

این پژوهش به آنالیز و سنجش استفاده سازمان های تجاری از معیارها و راهبردهای رقابتی، مدیریت دانش و پذیرش تجارت الکترونیک در راستای بهبود عملکرد پرداخته است. این مطالعه نشان داده که استفاده از این معیارها منجر به بهبود عملکرد سازمانی می گردد. دانش، تجارت الکترونیک و استراتژی به سه سلاح قدرتمند برای یک شرکت […]

دانلود پروپوزال نقش چارچوب های زنجیره تامین پایدار روی رفتار و نگرش مشتریان هتل

موضوعات مربوط به پایداری در سال های اخیر، توجه بسیاری از محققین و فعالان در زمینه هتلداری را به خود معطوف ساخته اند. یکی از دلایل این موضوع، این است که امروزه، مسافران و گردشگران زیادی هستند که به اقدامات پایدار شرکت ها و سازمان ها توجه می کنند و نگرش مثبتی نسبت به شرکت […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش آمیزه بازاریابی سبز در افزایش تمایل مشتری به خرید

مفهوم بازاریابی سبز به عنوان نتیجه ای از علاقه سازمان ها به محیط زیست، ظهور یافته است. این سازمان ها دریافته اند که بقا و تداوم آنها متکی به هماهنگی بین تمایلات و منافع مصرف کنندگان و جامعه می باشد. بازاریابی سبز شامل طیف گسترده ای از فعالیت ها مانند اصلاح محصولات، تغییر در فرآیندهای […]

دانلود پروپوزال ارتباط میان چارچوب های ارزش ویژه برند، وفاداری به برند و رضایت مصرف کنندگان

هدف بازاریابی، مدیریت تقاضا از طریق تحریک مشتریان تا رسیدن به بلوغ در نردبان وفاداری سازمان می باشد. امروزه، رضایت مشتری کافی نیست و شرکت ها و سازمان ها نباید تنها به آن اکتفا کنند. آنها باید تضمین کنند که مشتریان راضی آنها، وفادار نیز هستند. در همین راستا، ایجاد روابط بلند مدت و تعاملی […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش چارچوب های مدیریت کیفیت جامع در افزایش رضایت مصرف کنندگان

هدف مدیریت کیفیت جامع (TQM) به عنوان مولفه ای از توسعه پایدار، استفاده کارآمد از منابع انسانی و سرمایه های سازمانی به منظور نیل به اهداف از پیش تعیین شده خود می باشد. مدیریت کیفیت جامع یک سیستم مدیریتی است و بر این مبنا است که هر فردی در سازمان باید متعهد به اهداف سازمانی […]

 

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش شیوه های مدیریت استعداد در بهبود عملکرد کارکنان

مدیریت استعداد اخیرا به عنوان یک حوزه مطالعاتی، مورد توجه بسیاری از دانشگاهیان، مدیران کسب و کارها و رهبران سازمان های بزرگ قرار گرفته است. پژوهشگران بیان داشته اند که سازمان ها باید بهترین افراد را به منظور کسب رقابت جهانی، جذب کرده و حفظ نمایند. بنابراین چارچوب های مدیریت استعداد به عامل تعیین کننده […]

دانلود پروپوزال ارائه مدل جدیدی برای بررسی ارتباط سرمایه فکری و فرهنگ سازمانی

فرهنگ سازمانی عموما اشاره به فرهنگ کاری داشته و یکی از شاخص های پایه ای برای سازمان ها محسوب می شود. در صورتی که این چارچوب به خوبی در یک سازمان پیاده سازی شود، مزایای بیشماری را برای سازمان به همراه خواهد داشت. در همین راستا، یکی از دارایی های ناملموس هر سازمانی، سرمایه فکری […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان یادگیری سازمانی با مشارکت شغلی و نوآوری سازمانی

در محیط شدیدا در حال تغییر و رقابتی امروزه، تبدیل شدن به سازمانی با بهره وری بالا به اولویت اول تمامی سازمان ها تبدیل شده است. از آنجایی که کارکنان می توانند مزایای رقابتی زیادی را به واسطه نقش منحصر به فرد خود برای سازمان ها به ارمغان آورند، داشتن کارکنانی که مشارکتی فعال و […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های جامعه پذیری سازمانی و تعهد سازمانی

مفهوم تعهد در محیط کاری، بیش از نیم قرن هست که توجه دانشگاهیان و پژوهشگران زیادی را به خود جلب کرده است. تعاریف زیادی برای تعهد ارائه شده، ولی این موضوع به خوبی مورد پذیرش محققین قرار گرفته که تعهد منعکس کننده احساساتی چون دلبستگی، هویت یا وفاداری به یک هدف می باشد. این مفهوم […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط گرایشات استراتژیک، قابلیت های بازاریابی و عملکرد شرکت

در طول دو دهه گذشته، جهت گیری بازار، ساختار کانونی مقالات بازاریابی بوده است. در همین زمینه، محققین، مطالعاتی زیادی را با تمرکز بر تعاریف، معیارها، پیشینه ها و خروجی های این ساختارها انجام داده اند. اکثریت قریب به اتفاق این مطالعات، جهت گیری بازار را هم از دیدگاه رفتاری و هم از دیدگاه فرهنگی […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش تجارت الکترونیک در توسعه صنعت بیمه

با ظهور اینترنت، فرآیندهای آنلاین جایگزین مدل های سنتی در جامعه شده اند. بزرگترین تاثیر فناوری آنلاین نیز مربوط به تجارت الکترونیک بوده است. در همین راستا، تجارت الکترونیک هم برای فروشندگان و هم برای خریداران، جذاب بوده است چرا که هزینه های جستجو را برای خریداران و هزینه های موجودی را برای فروشندگان به […]

پروپوزال ارشد

یکی از مهمترین مراحل پایان نامه ارشد نوشتن پروپوزال است . اگر اصول آکادمیک و علمی در نگارش پروپوزال رعایت نگردد توسط شورای مربوطه تایید نشده و دانشجو باید نسبت به اصلاح آن اقدام کند . اما این امکان وجود دارد به دلیل عدم آگاهی دانشجو از شیوه­ی صحیح و دقیق نگارش پروپوزال مشکل مجددا تکرار شده و تایید نشود. اتفاقی که جز اتلاف وقت و تحمیل هزینه­­ی اضافی بر دانشجو نتیجه­ای دیگری ندارد .

شاید برای رفع این مشکل با اهل فن مشورت کرده و ایرادات پروپوزال را برطرف کنید . اما اگر به یک راهنما دسترسی نداشتید و یا از نظر زمانی در مضیقه بودید آنگاه چاره چیست ؟ پاسخ این سوال موسسه آسان داک است .

شما می­ توانید با مناسب­ترین هزینه و کمترین زمان ممکن پروپوزال را در اختیار داشته باشید . کارشناسان برتر و خبره­ ی موسسه آسان داک با داشتن بار علمی بالا و تسلط بر اصول آکادمیک پروپوزال نویسی سفارش دانشجویان عزیز را به بهترین شکل ممکن انجام می ­دهند . این پروپوزال ­ها به گونه­ای هستند که امکان اینکه توسط دانشگاه تایید نشوند بسیار کم بوده و دانشجو می ­تواند با خیال راحت در فکر نوشتن پایان نامه­ ی خود باشد .

دانشجویان عزیز ارشد و دکترا رشته ­های علوم انسانی اگر در جستجوی موسسه ­ای کارا و مطمئن برای انجام کارهای پروپوزال و پایان نامه هستید آسان داک بهترین انتخاب برای شماست . مطمئن انتخاب کنید و مطمئن از پایان نامه­ ی خود دفاع کنید 

دانلود مقاله isi و مقاله بیس ترجمه شده

8 Apr 2019

پرتال مقالات پژوهشی و isi

پرتال مقالات پژوهشی و isi ایران مرجع دانلود مقالات ترجمه شده , پروپوزال آماده , پایان نامه, مقاله بیس برای پایان نامه و مقاله isi برای تمامی رشته های گروه علوم انسانی و فنی مهندسی میباشد.

قطعا داشتن اهداف بزرگ میتواند همچون موتوری محرک پیش برنده افراد و مجموعه ها به سمت دستیابی به اهدافشان باشد . هدف ما در پرتال مقالات پژوهشی و isi تسهیل دسترسی دانشجویان و محققان گرامی از سراسر کشور و اقصی نقاط دنیا به منابع علمی و تحقیقاتی معتبر میباشد و راه اندازی چندین سایت و کانال تلگرامی و اینستاگرامی در راستای تحقق این هدف بزرگ میباشد.

امید آن داریم در این راه همواره همراهی و رضایت شما را داشته باشیم چرا که دلگرمی ما قطعا به لبخند رضایت و همراهی گرم شماست.

مقاله isi , مقاله بیس برای پایان نامه, پروژه و تحقیق دانشجویی

هدف ما دسترسی آسان شما به بانک گسترده ای از منابع علمی است:

دسترسی آسان و سریع شما دانشجویان و محققان گرامی به بانک گسترده ای از منابع علمی و پژوهشی بین المللی و کشوری هدف ماست . و بدین جهت تیمی کامل از محققان و نیروهای پشتیبانی و تولید محتوا را بکار گرفته ایم تا بتوانیم پاسخگویی مناسبی به نیاز های رو به گسترش جامعه دانشگاهی کشور در جهت دستیابی به منابع تحقیقاتی معتبر داشته باشیم.

شما عزیزان جهت مشاهده لیست فایل های قابل دانلود ما اععم از مقالات isi , تحلیل آماری , مقاله بیس برای پایان نامه و مقالات ترجمه شده و تحقیق و پروژه دانشجویی میتوانید با کلیک روی دکمه زیر ابتدا دسته بندی مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس فایل مورد نیازتان را دانلود نماییــــــــــــــد.

مقاله isi

محققان کشور  ما در سالهای اخیر مقالات زیادی را در نشریات بین المللی به چاپ رسانیده اند و رتبه کشور ما در سال 2018 به لحاظ انتشار مقاله isi جزو برترین کشورهای جهان بوده است . 

قطعا هستند محققانی که هم توانایی نگارش مقالات بین المللی را دارند و هم خواسته اش را ولی هنوز با اصول تدوین و نگارش مقاله isi آشنایی کافی را ندارند و با نحوه انتشار و ثبت مقالات خود در ژورنال های علمی جهانی آشنایی ندارند .

ما تعدادی بالغ بر 1700 مقاله isi را آماده کرده و در سایت منتشر کرده ایم . که با توجه به گستره موضوعی بسیار بالا میتوانند گزینه مناسبی برای ایده گیری و آشنایی با نحوه تدوین مقاله isi باشند.

آموزش صفر تا صد نحوه تدوین و انتشار مقاله بین المللی : isi

همچنین یک راهنمای کامل را تهیه کرده و برای دانلود رایگان روی سایت قرار داده ایم با عنوان آموزش صفر تا صد تدوین و انتشار مقاله isi که قطعا میتواند برای افرادی که قصد نگارش و تدوین و انتشار مقالات بین المللی isi را دارند مفید به فایده باشد.

مقالات isi شبیه سازی با نرم افزار متلب

با همکاری همکارانمان در دپارتمان نرم افزاری هم اکنون بالغ بر 250 نمونه مقاله isi بر پایه شبیه سازی با نرم افزار متلب را در سایت بارگذاری کرده ایم و متناسب با استقبال شما عزیزان قصد داریم در آینده تعداد بسیار بیشتری از نمونه مقالات isi مبتنی بر شبیه سازی با نرم افزار متلب و سایر نرم افزار ها را روی سایت بارگذاری کنیم تا بتوانید آنها را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهیــــد.

مقالات isi گروه فنی مهندسی

در گروه فنی مهندسی هم اکنون حدود 650 مقاله isi فنی مهندسی برای رشته های مختلف اععم از مهندسی عمران , مهندسی برق , مکانیــــــــک , شیمی , کامپیوتر , معدن , مهندسی صنایع , مهندسی نفت , مهندسی متالوژی و مواد و سایر رشته های گروه فنی تدارک دیده ایم که همگی با اصل مقاله isi و ترجمه بصورت فایل ورد روی سایت بارگذاری شده اند و با صرف زمانی محدود قادر خواهید بود از دسته بندی مورد نظرتان مقاله مناسب را انتخاب کرده و دانلود نمایید.

مقاله بیس پایان نامه

اصطلاحی که تحت عنوان مقاله بیس رایج شده است اشاره به مقاله ای دارد که به عنوان مبنا و استراکچر اصلی تدوین یک پایان نامه مورد استفاده قرار میگیرد . و عمدتا بسیاری از افراد اگر بتوانند مقاله بیس برای پایان نامه را بدرستی انتخاب نمایند احتمالا موفق خواهند شد بخوبی مراحل انجام پایان نامه خودشان را بخوبی طی کنند .

به همین دلیل تلاش ما واقعا بر این مبنا استوار است که بتوانیم بروزترین طیف موضوعی با حفظ تنوع مطالب را در سایتمان داشته باشیم و بصورت لحظه ای جدیدترین نمونه های مقاله بیس قابل استفاده برای پایان نامه را با ترجمه و بصورت فایل ورد در دسترس محققان و دانشجویان عزیز از سراسر کشور قرار دهیم تا بتوانند با کمترین مشکل مبادرت به انجام پایان نامه خودشان کنند.

مقاله بیس حسابداری

مقاله بیس مدیریت

مقاله بیس ترجمه شده روانشناسی

مقاله بیس پایان نامه رشته معماری

مقاله بیس 2019

تقریبا بصورت روزانه تعدادی مقاله بیس 2019 را روی سایت اضافه میکنیم . در زمان نگارش این مطلب حدود 340 مقاله بیس 2019 در سایت آماده دانلود و استفاده توسط متقاضیان میباشد که جهت مشاهده لیست آنها میتوانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

از میان فایل های موجود بیشترین تنوع موضوعی مربوط به مقاله بیس حسابداری 2019 , مقاله بیس مدیریت 2019 , مقاله بیس معماری 2019 و مقاله بیس روانشناسی 2019 میباشد و برای سایر رشته ها هم در آینده قطعا تعداد بیشتری فایل روی سایت بارگذاری خواهیم کرد.

مشاهده مقالات ترجمه شده

نمونه های پروپوزال آماده

مقالات ترجمه شده 2019 بصورت word

همه فایل های آپلود شده روی پرتال مقالات پژوهشی و isi بصورت فایل word قابل ویرایش میباشند و اگر فایلی قابلیت ویرایش نداشته باشد قطعا در توضیحات اعلام خواهد شد و بصورت رایگان ارائه میشوند. 

هر یک از نمونه های مقاله بیس 2019 با ترجمه بصورت فایل word را همینک میتوانید با کلیک روی لینک دانلود انتخاب کرده و دانلود نمایید. 

اگر مشکلی در فرایند دانلود داشتید تیم پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به شماست .

تماس با تیم پشتیبانی

تحلیل آماری

پروژه دانشجویی

برای دانلود و مشاهده لیست نمونه پروژه های نرم افزاری و پروژه دانشجویی روی دکمه زیر کلیک کنید.

پروژه های نرم افزاری

پروژه و تحقیق دانشجویی

پروژه های تحلیل آماری و پردازش تصاویر

پروپوزال تکمیل شده رشته مدیریت بازرگانی

5 Apr 2019

پروپوزال مدیریت بازرگانی پروپوزال تکمیل شده رشته مدیریت بازرگانی شک به دل خود راه ندهید. آنچه که حس شما در مورد نوشتن و انجام پروپوزال می گوید را برای آماده کردن آن بکار بگیرید. پر کردن پروپوزال های رشته های مختلف مدیریتی مانند بیمه، تحول، دولتی و صنعتی خیلی سخت نمی باشد فقط باید نمونه [...]


دانلود پروپوزال روش تحقیق

5 Apr 2019

پروپوزال روش تحقیق   چگونه نمونه پروپوزال روش تحقیق را آماده کنیم ؟ یکی از راه هایی که فرد می تواند خود را از لحاظ سطح علمی مورد ارزیابی قرار دهد، ارائه پروپوزال است. پروپوزال دارای مراحل مختلف و متنوع است . پروپوزالی خوب است که علاوه بر پیروی از این مراحل ، بتواند قابل پیشرفت و [...]


پروپوزال حسابداری

5 Apr 2019

روش های صحیح دانلود رایگان پروپوزال حسابداری : دانلود رایگان پروپوزال یکی از عناوینی است که بارها و بارها توسط دانشجویان مقطع ارشد و دکتری حسابداری جستجو می‌شود. افرادی که وارد این مقاطع تحصیلی می‌شوند بیشتر زمان خود را صرف تحقیق روی موضوعات مختلف می‌کنند و پروپوزال و پایان نامه برای آن‌ها بسیار بار ارزش‌تر از [...]


پروپوزال مدیریت

5 Apr 2019

  اهمیتی که کارهای پژوهشی از جمله پروپوزال و پایان ­نامه و پروژه ­های مختلف دارد ، بیش­تر دانشجویان ، مدیران و آن­ هایی که در مقاطع بالاتر تحصیلی در رشته­ های مختلف مثل : مدیریت تحصیل می­ کنند را در این فکر می­ گذارد که بیایند از الگوهایی استفاده کنند که یک مقدار کمک [...]


مقاله ترجمه شده بانکداری آنلاین : رشته مدیریت بازرگانی

5 Apr 2019

 مقاله ترجمه شده بانکداری دانلود ترجمه مقاله عوامل موثر بر استفاده از خدمات بانکداری آنلاین عنوان فارسی : عوامل موثر بر استفاده مشتریان از خدمات بانکداری آنلاین عنوان انگلیسی : Factors affecting Palestinian customers’ use of online banking services کلمات کلیدی :   وفاداری الکترونیکی؛ اعتماد الکترونیکی؛ نگران مشتریان از حریم خصوصی؛ ارزش مشتریان برای [...]


دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی

5 Apr 2019

پروپوزال حسابداری دانلود پروپوزال حسابداری : مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی عنوان فارسی : مطالعه ای بر نقش اطلاعات حسابداری منابع انسانی در بهبود ارزش سازمانی (مطالعه موردی: شرکت های بورس تهران) عنوان انگلیسی : A Study on the Role of Human Resource Accounting Information in Improving Organizational [...]


مقاله ترجمه شده پردازش تصاویر مامو گرافی با شبکه عصبی و تشخیص سرطان پستان

5 Apr 2019

پردازش تصاویر ماموگرافی با شبکه عصبی با گسترس بیماری ها به ویژه سرطان در بین افراد، نیاز به استفاده از تکنولوژی های روز در درمان و تشخیص به موقع سرطان امری ضروری است. طبق آمارهای سازمان های جهانی، سرطان پستان در میان بانوان یکی از رایج ترین سرطان ها است که سالانه مبالغ زیادی برای [...]


شبیه سازی نرم افزاری با متلب : پخش بار نیوتن رافسون

5 Apr 2019

پروژه نرم افزاری متلب : پخش بار نیوتن رافسون فایل کامل و آماده دانلود شبیه سازی نرم افزاری با متلب با موضوع پخش بار نیوتن رافسون : هدف از پخش بار در سیستم توزیع ایجاد شرایط کاری یک شبکه قدرت در حالت پایدار است. هدف اصلي از پخش بار پيدا کردن ولتاژ شين هاي مختلف [...]


پروژه شبیه سازی نرم افزاری کارکرد ماشین سنکرون با متلب

5 Apr 2019

شبیه سازی نرم افزاری ماشین سنکرون ماشين سنکرون از دو قسمت الکترونيکى و مکانيکى تشکيل شده است و به همین دلیل يک سيستم الکترومکانيکى است. بخش مکانيکى آن که شامل دینامیک روتور  را معمولاً با يک معادله ديفرانسيل درجه دو مدلسازى مى کند. ولى درمدلسازى بخش الکتريکى مدل های زیادی وجود دارد و محققان روش های محتلفی ارائه [...]


مقاله مکان یابی و تعیین اندازه بهینه DG با نرم افزار متلب

5 Apr 2019

مکان یابی و تعیین اندازه بهینه DG در شبکه های برق امروزی که بیشتر به سمت تولید انرژی به صورت غیر متمرکز رفته اند، منابع تولید پراکنده یا Distributed Generation به عنوان یکی از منابع جدید تولید انرژی در شبکه قدرت مطرح است که باعث اسجاد چالش های جدیدی در سیستم های توزیع شده است. اصلی ترین [...]


مقاله isi با موضوع موتور DC 2019

5 Apr 2019

مقاله موتور DC موتور DC یا موتور جریان مستقیم دارای آرمِیچر (Armature) ازبصورت آهنربای الکتریکی است. یک سوییچ گردشی به نام کموتاتور جهت جریان را در هر پریود دو بار برعکس می‌کند تا در آرمیچر شروع به حرکت کرده و آهن‌رباهای الکتریکی، آهنربای دائمی را در استاتور (Stator) موتور وجود دارد جذب و دفع کنند. سرعت موتور DC به [...]


مقاله کاهش تلفات با ESS برای خودروهای الکتریکی بصورت word

5 Apr 2019

مقاله کاهش تلفات با ESS برای خودروهای الکتریکی امروزه خودرو های الکتریکی به خاطر مسایل زیست محیطی و مسایل مربوط به بالابودن قیمت سوخت به طور تدریجی وارد زندگی مردم می شوند. پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۵، خودرو های الکتریکی حدود ۳۰ درصد از کل خودروها را در جهان شامل شوند.  این خودروها [...]


مقاله در مورد آسانسور

8 Dec 2017

گروه تولیدی صنعتی آسانسور و پله برقی ایران ارائه دهنده کلیه لوازم جانبی و تجهیزات مورد نیاز صنعت آسانسور فروش آسانسورهای تولیدی از برترین برندهای تولید کننده بین المللی نصب آسانسور کنترل کیفی آسانسور فروش پله برقی فروش لوازم جانبی پله برقی نصب انواع سیستم های پله برقی کنترل کیفی و بازرسی ایمنی پله های [...]


تماس با پشتیبانی سایت / ثبت سفارشات ترجمه مقالات بین المللی , انجام تحقیق و پروژه های دانشجویی

برای تماس با پشتیبانی سایت یا برای ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی , انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها , ترجمه مقاله isi  و مقالات بین المللی از انگلیسی به فارسی یا بالعکس لازم است ابتدا فرم ارتباط مشتری را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. لطفا شماره تماس را حتما وارد نمایید.

 


اولویت های پژوهشی در راستای تدوین مقالات دانشجویی

اداره كل هواشناسي استاناولویت های پژوهشی سال1392اداره كل امورمالياتياولویت های پژوهشی سال 1392اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استاناولویت های پژوهشی استانی بانک کشاورزی1392مديريت شعب بانك كشاورزي استاناولویت های پژوهشی پایان نامه بانک کشاورزی1392مديريت شعب بانك كشاورزي استانالویت های پژوهشی شرکت آب منطقه ای استان در سال 1392شركت آب منطقه اي استاناولویت های پژوهشی سازمان امور اقتصادی ودارایی استان خراسان جنوبی سال 1392اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان

اولویت های پژوهشی سال 92مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي استاناولویتهای پژوهشی ثبت احوال خراسان جنوبی سال 92اداره كل ثبت احوال استاناولویتهای پژوهشی سازمان زندانها واقدامات تأمینی وتربیتیادراه كل زندانها و اقدامات تاميني استاناولویتهای پژوهشی سال 92 و پایان نامه های مورد حمایت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبیشركت آب و فاضلاب شهري استاناولویت های پژوهشی سال 92 جدیداداره كل فني و حرفه اي استاناولویتهای سال 1392اداره كل آموزش و پرورش استان

اولویت های پژوهشی ملی بانک کشاورزی1392مديريت شعب بانك كشاورزي استاناولويت هاي پژوهشي سال1392شركت آب و فاضلاب روستايي استاناولويت هاي پژوهشي سال 1392 اداره كل راه و شهرسازي خراسان جنوبياداره كل راه و شهرسازي استاناولویت های پژوهشی سال 92امور كتابخانه هاي عمومي استانلیست اولویتهای پژوهشی شهرداری فردوسشهرداري فردوساولويت هاي پژوهشي شهرداري حاجي آبادشهرداري حاجي آبادشهرداری شوسفشهرداري شوسفاولویتهای پژوهشی سال 92 اداره کل امور عشایراداره كل امور عشاير

اولویت های پژوهشی سال 92مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي استانالویت های اداره کل ورزش و جواناناداره كل ورزش وجواناناولویت های پژوهشی سال 1392اداره كل تبليغات اسلامي استاناولویت ها پژوهشی سال 1392اداره كل صدا و سيماي استانالويت پژوهشي سال 1392اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استاناولویتهای پزوهشی سال 1392اداره كل ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استاناولويتهاي پژوهشي سال 92 اداره كل تعاون ،كار ورفاه اجتماعياداره كل تعاون كار و رفاه اجتماعي استان

اولويتهاي پژوهشي سال 1392-اداره كل ثبت اسناد و املاك خراسان جنوبياداره كل ثبت اسناد و املاك استاناولویت های پژوهشی سال 1392شهرداري بيرجنداولويت هاي پژوهشي سال 92اداره كل راه و شهرسازي استاناولویتهای پژوهشی شهرداری اسدیهشهرداري اسديهعناوین اولویت های پژوهشی اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی مصوب 92اداره كل پزشكي قانوني استانطراحی و پیاده سازی سامانه هوشمند داشبورد مدیریتی اطلاعات بیماریهای دام ، طیور ، آبزیان و زنبور عسلاداره كل دامپزشكي استاناولویتهای پژوهشی سازمان صنعت,معدن و تجارت استاناداره كل صنعت، معدن وتجارتالولویتهای پژوهشیاداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استاناولويت هاي پژوهشي سال 1392اداره كل بهزيستي استانپيوست فنياداره كل دامپزشكي استان
شهرداري سه قلعه بررسی گزینه های مختلف حذف عوامل آلاینده از پساب تصفیه خانه آب بیرجند با هدف دستیابی به استاندارد های زیست محیطی (پایلوت اجرایی)شركت آب و فاضلاب شهري استاناولویت پژوهشی سال 93 شرکت آب و فاضلاب ، بررسی گزینه های مختلف حذف عوامل آلاینده از پساب تصفیه خانه آب بیرجند با هدف دستیابی به استاندارد های زیست محیطی (پایلوت اجرایی)شركت آب و فاضلاب شهري استان
شهرداري سرايانفراخوان اولویت های 93اداره كل آموزش و پرورش استاناولویتهای سال 93اداره كل آموزش و پرورش استان

نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده درس روش تحقیق + دانلود

8 Apr 2019

دانلود نمونه های پروپوزال آماده و تکمیـــل شده از بانک تحقیق و پروژه دانشجویی پرشین

هدف از دانلود پروپوزال با یک موضوع معین، آشنایی با روش های اصولی پروپوزال نویسی، مراحل انجام یک تحقیق یا مطالعه در یک حوزه خاص است. با در اختیار داشتن پروپوزال های آماده، افرادی که قصد دارند یک طرح یا پروژه تحقیقاتی را آغاز کنند به خوبی می توانند نگارش و تکمیل قسمت های فرم پروپوزال را انجام دهند. از طرفی دیگر، دانلود پروپوزال می تواند نیاز به منابع مختلف را برای آغاز کار، برطرف سازد. البته نگارش و تهیه یک فرم پروپوزال تکمیل شده از ابتدای کار تا انتهای پروژه حتماً باید تحت نظارت اساتید راهنما و مشاوران انجام شود .

اهمیت دانلود پروپوزال برای تسریع مراحل انجام یک پروژه تحقیقاتی چیست ؟

هدف از نوشتن یک پروپوزال، تبدیل مرحله آزمایشی یک تحقیق به مرحله عمل است؛ به این مفهوم که موضوع انتخابی محقق باید در پی یافتن راه حلی برای یک مشکل یا بررسی یک چالش مهم در اجتماع باشد؛ پروپوزال به محقق کمک می کند تا کل طرح خود را از نظر اجرا مورد ارزیابی قرار دهد و بتواند کیفیت کار را بررسی کرده و در صورت لزوم، آن را اصلاح کند و به سرانجام برساند. اگر شما هم در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری تحصیل می کنید و نیاز دارید یک پروپوزال عالی تهیه نمایید، برای دسترسی به یک فرم پروپوزال تکمیل شده می توانید از طریق دانلود پروپوزال اقدام کنید .

یکی دیگر از مزایای دانلود پروپوزال برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی این است که می توانند با مطالعه فرم های آماده، قبل از اینکه وارد اجرای طرح تحقیقاتی شوند به راحتی از جزئیات یک طرح، هزینه ها و نتایج کار اطلاع پیدا کنند. این کار به شدت می تواند بر روی کاهش هزینه ها تأثیر بگذارند .

ارائه یک تحقیق عالی، مقاله معتبر و دارای ارزش علمی بالا از ابتدای نگارش فرم پروپوزال، تضمین می شود؛ به عبارت ساده تر، اگر فرم پروپوزال تکمیل شده، جامع و کامل باشد و از هر نظر، جنبه های مختلف موضوع را مورد بررسی قرار دهد، نتایج پایانی پروژه از اعتبار بالاتری برخوردار بوده و محقق می تواند مقالات خود را در منابع معتبر به چاپ برساند .

چه پروپوزال هایی می توانند برای آماده کرده تکلیف روش تحقیق مفید باشند ؟

موقعی که تکلیف خاصی از یکی از دروس کارشناسی ارشد و یا دکتری به دانشجویان داده می شود هر فردی بنا به توانایی کارهای پژوهشی می تواند آن را در مدت زمان معین آماده کند. برای درسی مانند روش تحقیق معمولا پروپوزال خواسته می شود و با توجه به رشته تحصیلی می تواند مدیریت، حسابداری، حقوق، کامپیوتر و یا روانشناسی باشد. از همان ابتدای کار خیلی ها به فکر دانلود از سایت های پروپوزال آماده می افتند و برخی هم نوشتن و تکمیل فرم خام را ارجح می دانند اما هر چه که باید پر کردن فرم طرح پیشنهادیه نیاز به برخی تجربه ها و مطالعه از اصول اولیه و پیشرفته روش تحقیق دارد.  در ادامه این نوشتار چند نکته را برای هر دو گروه یادآور می شویم:

گروه اول : دانلود پروپوزال آماده

اگر طرح پیشنهادی خود را به صورت آماده از سایت های معتبر مانند آسان داک دانلود می کنید حتما مطالعه آن مد نظرتان باشد، چرا که تسلط بر کار می تواند یک قدم مهم برای استاد آن درس باشد. معمولا دانشجویانی که بر تکلیف انجام شده مسلط هستند می توانند کارایی بهتری را داشته باشند و آنهایی که فقط خرید انجام می دهند و هیچ مطالعه ای در کار نیست کمی احساس ضعف دارند و ممکن است نتوانند به سوالات استاد پاسخ دهند. همه این ها در صورتی است که شما به سایت مربوطه اعتماد کامل داشته و طرح های پیشنهادی که دانلود می کنید نمونه های عالی باشند و در سطح ارشد و دکتری بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند. سعی کنید تا می توانید از نمونه های رایگان پروپوزال فاصله بگیرید چون معمولا از محتوای خوبی برخوردار نیستند.

گروه دوم : تکمیل کردن فرم خام طرح پیشنهادی برای روش تحقیق

از طرفی اگر خودتان می خواهید فرم خام پروپوزال دانشگاهتان را تکمیل کنید باز هم می توانید از چند نمونه آماده پر شده برای کسب تجربه جهت بخش های مختلف آن کمک بگیرید تا کیفیت بهتری از کار را تحویل بدهید. این کار ضمنا می تواند نکات جدیدی هم به شما از کارهای پژوهشی بیاموزد تا در آینده و در پروژه اصلی خودتان مورد استفاده قرار گیرد. هر بخش از کار پروپوزال می توانند از نمونه دانلود شده غیررایگان کمک گرفته شود و بدین ترتیب فرم پروپوزال تکمیل گردد. برای گرایش های رشته مدیریت مانند مدیریت بازرگانی، بحران، منابع انسانی، هتلداری، دولتی و صنعتی خیلی از موارد می تواند در گرایش های دیگر هم مورد استفاده قرار گیرد. مثلا روش تحقیق در رشته دی بی ای (DBA) می تواند برای رشته مدیریت مالی هم مورد استفاده قرار گیرد.

اینها برخی نکات در مورد آماده کردن پروپوزال تکلیفی درس روش تحقیق در کارشناسی ارشد و دکتری بود که دانشجویان با رعایت برخی نکات ساده می توانند این درس را با نمره بسیار خوب پشت سر بگذارند.

پروپوزال آماده ارشد با فرمت استاندارد

پروپوزال آماده ارشد با فرمت استاندارد

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مدیریت 6 ماه پیش از دفاع از پایان نامه می‌بایست پروپوزال پر شده مدیریت را با رعایت تمامی استانداردها به استاد مربوطه ارائه کنند تا پروپوزال تصویب شود و بتوانند کار را شروع کنند. پیش از نگارش پروپوزال واجب است که چند نمونه پروپوزال آماده ارشد دانلود کنید تا با شیوه نگارش پروپوزال آشنا شوید .

پروپوزال آماده ارشد برای کسانی که اولین بار است پروپوزال می‌نویسند

در دوران کارشناسی به احتمال زیاد تحقیق و پژوهش‌های بسیاری انجام داده‌اید اما داستان نگارش پروپوزال و دفاع از پایان‌نامه کاملا متفاوت است. در دوره کارشناسی ارشد شما باید به عنوان یک محقق حرفه‌ای پژوهش را با چهارچوب‌های استاندارد جلو ببرید و نتایج پژوهش می‌تواند کاربردی و عملی باشد. پایه هر پایان‌نامه‌ای در پروپوزال گذاشته می‌شود در حالی که بسیاری از موارد زمان بسیار کمی برای نگارش پروپوزال صرف می‌کنید و ایراداتی که بعدها پیش می‌آید به دلیل عدم تسلط شما بر مطلب انتخابی بوده است. برای بهبود اوضاع تحقیقاتی شما لازم است که پیش از نگارش حتما چندین نمونه پروپوزال آماده ارشد و پروپوزال پر شده مدیریت را دانلود و مطالعه کنید تا شکل کلی و استاندارد یک پروپوزال را بشناسید. حتی پیش از موضوع خواندن پروپوزال آماده ارشد می‌تواند در انتخاب ایده و موضوع به شما کمک کند .

دانلود پروپوزال آماده ارشد چه فایده‌ای دارد

شما یه عنوان یک فرد آماتور که از شروع تا پایان یک تحقیق حرفه‌ای را تا به امروز پیش نبرده‌اید، با طیف گسترده‌ای از موضوعات در رشته‌های مدیریت روبرو می‌شوید که حتی بر شیوه کار شما نیز تاثیر می‌گذارد. این طیف گسترده مضوعات شما را گیج می‌کند و هنگام انتخاب موضوع نمی‌دانید که چه موضوعی استاندارد است و چه موضوعی پس از شروع کار شما را دچار مشکل می‌کند. علاوه بر این تیتر بندی پروپوزال و شیوه نگارش هر کدام از بخش‌ها نیز در تصویت پروپوزال شما بسیار موثر است .

پروپوزال تکمیل شده در رشته‌های مدیریتی

ابعاد و چهارچوب‌های نگارش یک تحقیق استاندارد به میزان دانش شما و تسلط شما بر موضوع تحقیق، میزان دسترسی به داده‌های اولیه و در اختیار داشتن چهاچوب‌های استاندارد تحقیق  بستگی دارد که چراغ راه شما خواهد بود در تمامی مسیر. در صورتیکه چندین نمونه پروپوزال تکمیل شده را پیش از شروع کار مطالعه کرده باشید بخش بزرگی از آنچه نیاز خواهید داشت در دستتان خواهد بود.  دانشجویان رشته مدیریت برای انتخاب  موضوع و انتخاب شیوه کار با طیف گسترده‌ای از پیشنهادات مواجعه می‌شوند که برای انتخاب آگاهانه نیاز به اطلاعات جامع از موضوعات مورد بحث خواهند داشت .

اهمیت مرور پروپوزال تکمیل شده

در صورتی که بتوانید نمونه‌های استانداردی از پروپوزال آماده مدیریت را پیدا کنید و با دقت مرور کنید متوجه خواهید شد که کار باید از کجا شروع شود، موانع کجاست و چگونه می‌توان با نوشتن یک پروپوزال حرفه‌ای ادامه راه را هموار کرد. یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد آن است که با انتخاب موضوع اشتباه که احیانا دیتا درستی در مورد آن وجود ندارد یا انتخاب موضوع از اساس اشتباه بوده زمان بسیار زیادی را هدر می‌دهید که ضرر بزرگی به کار تحقیقاتی شما خواهد زد و علاوه بر آنکه زمان زیادی را از دست می‌دهید، روحیه و انرژی شما نیز کاهش می‌یابد. کافیست چندین نمونه پروپوزال تکمیل شده دانلود و مطالعه کنید تا جزئیات مطالب در ذهنتان مرور شود .

پروپوزال آماده ارشد چه مطالبی را در اختیار شما می‌گذارد

چندین مورد از انواع پروپوزال تکمیل شده که در اختیار شما قرار می‌گیرد مجموعه‌ای از موضوعات استاندارد و شیوه‌های کار بر روی این موضوعات را شامل می‌شود که بسیار مفید است. نکته مهم آن است که شما پیش از آنکه شروع به نگارش پروپوزال کنید لازم است مروری بر ادبیات انجام دهید در واقع باید تحقیقاتی که پیش‌تر در مورد موضوع مورد نظرتان انجام شده را مرور کنید و به جمع‌بندی جامعی در این زمینه برسید. در پروپوزال تکمیل شده بخش مرور ادبیات اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارد و در کنار این اطلاعات منابع مناسبی نیز به صورت لیست شده در انتها به شما ارائه خواهد شد .

نمونه پروپوزال آماده درس روش تحقیق + دانلود

 

نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تهیه یک نمونه پروپوزال تحقیقاتی عالی ، مسأله ای غیر قابل انکار است . این فرم بسیار مهم به منزله راه ورودی به پایان نامه محسوب می شود . به عبارت ساده تر ، تمام آنچه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری باید در پایان نامه خود ارائه دهند، به صورت کاملاً مختصر و البته جامع در فرم های پروپوزال نوشته می شود . اعتبار نهایی مقالاتی که در نهایت از متن پایان نامه استخراج می شوند بر اساس نمونه پروپوزال آماده شده، تهیه شده اند . دانشجویان باید در این فرم مقدماتی تمام موارد را دقیقاً بیان کنند .

 

دسترسی به نمونه پروپوزال ارشد برای دانشجویان چه اهمیتی دارد ؟

یک نمونه پروپوزال ارشد در واقع یک سند مهم است که دانشجویان ارشد آن را حداقل در 10 یا 15 صفحه کامل می کنند. علاوه بر اینکه نحوه پر کردن این فرم تحقیقاتی باید مطابق با اصول پروپوزال نویسی انجام شود، مشاوره و راهنمایی از اساتید می توان مسیر تکمیل کردن فرم را نیز هموارتر سازد. بهترین راهکار برای اینکه دانشجویان ارشد با نحوه کامل کردن و نوشتن یک پروپوزال تحقیقاتی آشنا شوند، دانلود نمونه پروپوزال رایگان در رشته مورد نظر است .

برای دانلود نمونه پروپوزال رایگان می توانید به راحتی به وب سایت های اینترنتی مراجعه کنید. آسان داک در این مسیر سعی نموده است بهترین نمونه های آماده شده پروپوزال را در تمام رشته های دانشگاهی برای دانشجویان ارشد و دکتری تهیه نماید .

 

آشنایی با اصول صحیح پروپوزال نویسی با دانلود نمونه پروپوزال رایگان

در نگارش یک پروپوزال تحقیقاتی ارشد یا دکتری باید به موارد مختلفی توجه کرد ؛ انتخاب موضوع مناسب و بیان آن در قالب یک عنوان کاربردی و جذاب، نوشتن صحیح چکیده تحقیق، انتخاب درست واژه های کلیدی ، تهیه منابع معتبر مربوط به موضوع، بررسی روش تحقیق پایان نامه و چگونگی تفسیر و آنالیز آماری داده ها، نوشتن تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری درنمونه پروپوزال و در نهایت ، روش صحیح مرجع نویسی ، مهم ترین مواردی هستند که دانشجویان ارشد باید به آن تسلط داشته باشند .

دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در هر رشته و گرایشی که تحصیل می کنند می توانند با دانلود نمونه پروپوزال رایگان به فرم های آماده دسترسی داشته باشند؛ به طور نمونه ، دریافت پروپوزال آماده روش تحقیق ، بهترین گزینه برای آشنایی با یک فرم تکمیل شده این رشته دانشگاهی است .

1